Europejska majówka w Zamościu (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 02.05.2019, 07:00
  • ak
Europejska majówka w Zamościu (ZDJĘCIA, FILMY) Fot. Organizatorzy
To nie były oficjalne, miejskie obchody. Manifestację z okazji 15-letniej obecności Polski w Unii Europejskiej zorganizowali w Zamościu członkowie Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej oraz Wolni Obywatele Zamościa.

W środę, 1 maja przed południem krótka manifestacja odbyła się na Rynku Wielkim w Zamościu. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób. Ze zgromadzonymi spotkała się m.in. Henryka Krzywonos.

Później członkowie Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej przy ul. Strefowej zasadzili dąb, który ma upamiętniać 15. rocznicę wstąpienia naszego kraju do UE.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

– Jest nam przykro, że władze Zamościa nie zorganizowały żadnych uroczystości w związku z tą rocznicą, która przecież również dla naszego miasta jest bardzo ważna. Przecież Zamość także na członkostwie Polski w strukturach unijnych bardzo skorzystał – skomentował radny Rafał Zwolak, jeden z organizatorów obchodów.

ak

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 luis de  hetmański
luis de hetmański 02.05.2019, 22:58
pajace [ ujeuropejskiej ] żenada do kwadratu. rys okej a kw zielony los don debilos i jaak ti życie w ciemnogrodzie zamojskim
rys
rys 02.05.2019, 07:28
za robotę weśta sie nieroby
kwzielony
kwzielony 02.05.2019, 18:46
słoma z butów wypadnie ci sama, Obatelu!

Pozostałe