Krasnobród: Yanabanda z Wieliczki wystąpi jutro w KDK

  • 26.04.2019, 15:13
  • ak
Krasnobród: Yanabanda z Wieliczki wystąpi jutro w KDK Fot. facebook.com
Zespół Yanabanda z Wieliczki wystąpi jutro (sobota, 27 kwietnia) w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Koncert nie będzie biletowany. Rozpocznie się o godz. 18.

Yanabanda to grupa wokalno-instrumentalna, która powstała w 1994 roku z inicjatywy Jana Gonciarczyka, muzyka jazzowego, kontrabasisty, członka Kwartetu Seiferta, Kwartetu Henryka Słaboszowskiego, grupy "Sami Swoi" i zespołu "Anawa". Udało mu się namówić grupę młodych ludzi do śpiewania w wielogłosie. "Mistrz" aranżował dla nich standardy jazzowe, a także utwory gospel, pastorałki i popularne piosenki ludowe.

W przyszłym roku zespół będzie obchodził swoje 25-lecie, a jutro wieczorem zagra w Krasnobrodzie.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe