Edyta Szykuła z KGW w Zadnodze

  • 24.04.2019, 10:17
  • red.
Edyta Szykuła z KGW w Zadnodze
Jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Zadnodze oraz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w tej miejscowości. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Ceni sobie współpracę ze wszystkimi mieszkańcami wsi i młodszymi, i starszymi, mającymi dużo pasji i pomysłów. Bardzo angażuje się w pracę KGW oraz OSP. Organizuje imprezy towarzyskie i okolicznościowe, warsztaty, zajęcia sportowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Zawsze uśmiechnięta służy pomocą, zaraża optymizmem i mobilizuje ludzi do działania. Jej motto brzmi: "Pozytywne myślenie zawsze wygrywa i mobilizuje do działania". 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe