Biłgoraj: Uczeń Budowlanki zdobył indeks przed maturą

  • 24.04.2019, 15:09
  • ak
Biłgoraj: Uczeń Budowlanki zdobył indeks przed maturą Fot. ZSBiO Biłgoraj
Michał Klimek, uczeń klasy politechnicznej w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących może spokojnie podchodzić do matury. Musi ją zdać, ale później nie powinien się martwić o przyjęcie na studia. Bo już ma indeks na Politechnikę Krakowską.

Maturzysta zapewnił sobie przyjęcie na uczelnię w Krakowie poza rekrutacją, startując w tegorocznej, piątej edycji konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”. Zakwalifikował się do finału, uzyskał w nim tytuł laureata i możliwość studiowania w PK.

Konkurs, w którym mogli brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych przystępujący w tym roku szkolnym do egzaminu dojrzałości, został rozegrany w dwóch dyscyplinach – matematyce i chemii. Michał zdecydował się spróbować swoich sił w "królowej nauk" i poszło mu bardzo dobrze. 

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe