Biłgoraj: Wychowanki MDK laureatkami wojewódzkiego konkursu

  • 24.04.2019, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Wychowanki MDK laureatkami wojewódzkiego konkursu Fot. MDK Biłgoraj
Alicja Mierzwa i Alicja Potocka, uczęszczające na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju zostały laureatkami XII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność”.

Konkurs odbył się w Świdniku. Wzięło w nim udział kilkuset młodych artystów z całej Lubelszczyzny. W gronie laureatów znalazły się dwie wychowanki grupy pędzelki, którą w biłgorajskim MDK prowadzi Irena Oręziak-Kupczak.

W grupie wiekowej 5-7 lat drugą nagrodę otrzymała 5-letnia Alicja Mierzwa, a trzecią w swojej kategorii otrzymała 8-letnia Alicja Potocka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe