Gm. Susiec: Druhowie i gospodynie z dotacjami. Na sikawkę i zapaskę

  • 25.04.2019, 06:00
  • roh
Gm. Susiec: Druhowie i gospodynie z dotacjami. Na sikawkę i zapaskę Grabowiczanki dostały pieniądze na stroje
Panie kupią stroje i wyposażenie świetlic, druhowie z OSP niezbędny sprzęt. Powiat dofinansował zakupy

Kwotą 2 tys. zł powiat wsparł gminę Susiec. Dotacją w wysokości 1000 zł dofinansuje zakupu strojów dla Zespołu Śpiewaczego "Grabowiczanki" z Grabowicy, a kwotą 500 zł zakup strojów dla Zespołu Ludowo-Śpiewaczego "Jutrzenka" z Ciotuszy Nowej i wyposażenie dla OSP w Ciotuszy Starej.

-  Nowe stroje będą potrzebne szczególnie członkom zespół "Grabowiczanki". Zespół zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich  53. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. W czerwcu będzie obchodzić jubileusz 50 lecia działalności – mówi Joanna Kowalczuk dyrektor GOK w Suścu.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe