Susiec: Pyszna Wielkanoc. Nagrody za najlepsze ciasta rozdane

  • 20.04.2019, 11:34
  • ak
Susiec: Pyszna Wielkanoc. Nagrody za najlepsze ciasta rozdane Fot. GOK Susiec
Liczył się wygląd babeczek, babek i mazurków, ale przede wszystkim ich smak. Wygrały te najpyszniejsze, a nagrody trafiły do najlepszych uczestniczek konkursu na "Ciasto Wielkanocne", adresowanego do członkiń kół gospodyń wiejskich z gminy Susiec.

Panie upiekły i przyozdobiły ciasta przygotowane według swoich receptur, a później dały je do skosztowania członkom jury. Konkurs został rozstrzygnięty, a wyniki ogłoszone w piątek 12 kwietnia w parku w Suścu podczas wielkanocnego kiermaszu.

Za babkę wielkanocną nagrodzone zostały panie z KGW Sąsiadki Łuszczacz. Najlepsze babeczki przygotowały gospodynie z KGW Nad Szumami , zaś najsmaczniejszy mazurek wyszedł spod rąk członkiń KGW Wólka Łosiniecka.

Organizatorami i fundatorami nagród byli: wójt gminy Susiec Zbigniew Naklicki oraz miejscowy Gminny Ośrodek Kultury.

ak

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piernik Toruński
Piernik Toruński 21.04.2019, 12:44
Gnioty i maziaje

Pozostałe