Zamość: Jutro wszyscy grają dla Franka

  • 13.04.2019, 16:17
  • red.
Zamość: Jutro wszyscy grają dla Franka
To już jutro! Galeria Handlowa Twierdza Zamość wspólnie z GRAwitacją Centrum Rozrywki organizują akcję charytatywną „Gramy dla Franka”, podczas której odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego.

Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca. Choroba doprowadziła u dziecka do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu  przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego  drugim domem.

Ale rodzice Franka się nie poddają wciąż walczą o to, by chłopczyk wrócił do zdrowia. Na tę walkę potrzeba dużo pieniędzy, ale na szczęście nie brakuje ludzi, którzy są gotowi pomóc Sylwii i Pawłowi Kalinowskim.

Jutrzejsze wydarzenie odbywać się będzie w dwóch miejscach. Od południa w Galerii Twierdza, gdzie zaplanowano m.in. atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne, kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na subkonto Franka Kalinowskiego, podopiecznego Fundacji SERCE DZIECKA.

A już rano (godz. 9) w hali OSiR rozpocznie się II Charytatywny Turniej Bubble Football GRAMY DLA FRANKA. WIęcej szczegółów na plakacie i TUTAJ.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe