Wybierzmy Miss – Super Gospodynie

  • 09.04.2019, 06:26 (aktualizacja 17.05.2019, 16:00)
  • Kronika Tygodnia
Wybierzmy Miss – Super Gospodynie
To plebiscyt, w którym wybieramy Miss, ale nie uroda kandydatek jest najważniejsza.

 Drogie panie, jeśli jesteście członkiniami KGW, znakomicie radzicie sobie w kuchni, potraficie świetnie śpiewać, tańczyć bądź tworzyć wyjątkowe rękodzieło, jeżeli lubicie działać i organizować, ten plebiscyt jest dla Was. Z pomocą naszych niezawodnych czytelników wybierzemy Miss KGW i to aż w trzech kategoriach.

W tym plebiscycie nie liczy się wiek kandydatek. Nieważne, jakiego są wzrostu i w jakim rozmiarze noszą ubrania. Jeżeli jednak ktoś myśli, że będzie łatwo, to bardzo się myli. Czekamy na kobiety wyjątkowe. 

O zaszczytny tytuł Miss KGW będzie można się ubiegać w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Jeśli czujecie się panie "mocne" w którejś z tych kategorii, próbujcie swoich sił. 

Do udziału w naszym plebiscycie możecie się zgłosić same, mogą to także zrobić za Waszą zgodą inne osoby. Wszyscy, którzy Was cenią i uważają, że zasługujecie na wyróżnienie. 

Jesteście gotowe podjąć wyzwanie? Bo nasz plebiscyt to dopiero początek eliminacji. Potem będzie etap wojewódzki, a na końcu ogólnopolski! Ale po kolei.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Wysyłać je można za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3 lub mejlem: [email protected] W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego. Do zgłoszenia dołączyć fotografię kandydatki.

Na razie prezentujemy kandydatki. Potem będzie głosowanie.

Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich", który organizuje Fundacja Aktywne Roztocze. Tam, podczas uroczystej gali, z paradą atrakcji i dodatkowych konkursów dla pań, konkursowe jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski.

Przyznacie chyba drogie panie, że zapowiada się więcej niż ciekawie. A więc do dzieła! Czekamy na Was. Powalczcie o zaszczytne tytuły miss i nagrody.

WIĘCEJ O KOLEJNYCH KANDYDATKACH DO TYTUŁU PISZEMY W NAJNOWSZYM PAPIEROWYM WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe