Zamość: Worek medali dla karateków RKKT

  • 07.04.2019, 10:02
  • ak
Zamość: Worek medali dla karateków RKKT Fot. RKKT
Kilkakrotnie stawali na podium reprezentanci Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego podczas VI Ogólnopolskiego Pucharu Krakowa w Karate Tradycyjnym.

Impreza odbyła się w ostatni weekend marca. Karatecy z Zamościa pokazali tam prawdziwą klasę, rywalizując z ponad 1200 zawodników z całej Polski.

Złoty medal w kumite indywidualnym wywalczyła w Krakowie 16-letnia Marta Czapka. Po krążek w tym samym kolorze sięgnął również 8-letni Michał Kowalski. Srebro wywalczył Maksymilian Kraczek (lat 7), a brąz Gabriel Kaszuba (lat 9).

Trenerzy zamojskich karateków bardzo cieszą się z ich wyników. Mają nadzieję, że zawody w Krakowie były dobrym sprawdzianem umiejętności przed Pucharem Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w połowie czerwca we Wrocławiu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe