Zamość: Kafarnaum w Kinie Konesera

  • 06.04.2019, 10:06
  • Materiał nadesłany
Zamość: Kafarnaum w Kinie Konesera
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera.

W środę 10 kwietnia (godz. 19) na ekranie zamojskiego kina wyświetlony zostanie film „Kafarnaum”. To obraz uhonorowany Nagrodą Jury w Cannes, który sprowokował najgłośniejsze i najdłuższe (aż piętnastominutowe!) owacje podczas festiwalu.

Potężny ładunek emocjonalny, jaki detonuje na ekranie Nadine Labaki, nikogo nie pozostawia obojętnym. Jej film pochłania, wstrząsa, porusza – i bywa, że doprowadza do łez. To zasługa nie tylko fantastycznego scenariusza, ale też odtwórcy głównej roli, Zejna Al Rafeea. Ten mały uchodźca z Syrii zagrał w filmie chłopca, który pozywa własnych rodziców za to, że nie byli w stanie zapewnić mu godnego życia.

Prelekcję do filmu wygłosi Piotr Kotowski, rektor Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Bilety w cenie 17 i 20 zł. 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe