Tomaszów Lubelski: Zadbaj o przyszłość, wybierz technikum

  • 28.03.2019, 07:00
  • roh
Tomaszów Lubelski: Zadbaj o przyszłość, wybierz technikum Fot. pixabay.com
Zespół Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub. od lat realizuje liczne projekty edykacyjno-wychowacze: staże, praktyki i wymiany międzyszkolne Erasmus+. Dzięki tym działaniom uczniowie technikum mają możliwość nauki w kreatywny sposób, zdobywania nowych doświadczeń i pokonywania barier.

Pomimo tego, że nasza placówka jest szkołą techniczną, dzięki uczestnictwie w międzynarodowych projektach takich jak Erasmus+ i innych młodzież ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy również w zakresie humanistycznym i kulturowym. Wierzymy, że takie doświadczenia przyczynią się do ogólnego rozwoju naszych uczniów – mówi dyrektor szkoły Ireneusz Romaszko.

W Zespole Szkół nr 3 im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim można zdobyć wykształcenie w zawodach takich jak: technik informatyk, technik ekonomista, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych , technik budownictwa oraz branżowa szkoła I stopnia : kucharz czy monter zabudowy robot  wykończeniowych w budownictwie.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe