Już jest! Nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 25.03.2019, 20:00
  • Kronika Tygodnia
Już jest! Nowy numer Kroniki Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Pytajcie o nią już od wtorku w punktach sprzedaży w całym regionie. Gwarantujemy Wam kolejną dawkę najciekawszych tematów. O czym piszemy w tym numerze?

>>>> Początek kwietnia przyniesie strajk w większości szkół województwa, również w naszym regionie. Jeśli związkowcy nie dojdą do porozumienia z rządem, mogą być poważne kłopoty.

>>>> Zaczynamy plebiscyt, jakiego jeszcze nie było. Z pomocą naszych niezawodnych czytelników wybierzemy Miss KGW i to aż w trzech kategoriach. Jakich kobiet szukamy? 

>>>> Policjant zamojskiej drogówki, który pod koniec lutego zginął w wypadku drogowym w Sitańcu, prowadził samochód na dwóch gazach. Kierowca ciężarówki, z którą zderzył się funkcjonariusz był "czysty".

>>>> Policja zatrzymała 29-latka, który na jednym z zamojskich osiedli ugodził nożem w brzuch starszego o dwa lata mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala.

>>>> Bez tablic rejestracyjnych, z wybitymi szybami, wrośnięte w ziemię, zanieczyszczone ptasimi odchodami. Wraki blokują miejsca parkingowe, których w Hrubieszowie i tak jest mało. Czy ten problem da się rozwiążać?

>>>> W Suścu, Rachaniach i Lubyczy Królewskiej mieszkańcy muszą przyzwyczaić się do nowych sekretarzy. Sprawdźcie, komu powierzono te stanowiska.

>>>> Podmyta droga wymaga kompleksowego remontu! Coś w końcu naprawdę trzeba z tym zrobić! – apeluje nasz czytelnik z Wólki Husińskiej pod Krasnobrodem.

>>>> Ta choroba zabija. Aż osiem osób zmarło w marcu z powodu grypy w powiecie zamojskim. 

>>>> Od pewnej wygranej z Orlętami Łuków rozpoczęła się wiosna dla Hetmana Zamość!

To jedynie niewielka część tematów z tego numeru. Znacznie więcej znajdziecie w najnowszym wydaniu papierowym i e-eywdaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe