Gm. Zamość: Uczniowie z Pniówka najlepsi w ogólnopolskim konkursie

  • 25.03.2019, 16:06
  • ak
Gm. Zamość: Uczniowie z Pniówka najlepsi w ogólnopolskim konkursie Fot. SP Pniówek
Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Pniówku. Szóstoklasistka Magdalena Pyś i Piotr Szpindor z klasy IV zajęli pierwsze miejsca w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "Olimp School".

Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było  rozwiązanie leksykalno-gramatycznego testu wiedzy i umiejętności. Dwójka uczniów z Pniówka wypadła najlepiej spośród 134 uczestników konkursu z całej Polski.

Czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli też inni uczniowie SP w Pniówku: Bartek Stawarski, Martyna Kierepka, Tomasz Tyrka, Mateusz Szajba, Weronika Kudyk, Magdalena Małek, Radosław Kozłowski i Krzysztof Nawój.

Do konkursu przygotowywała uczniów Dorota Wybranowska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe