Tomaszów Lubelski: Poseł Zieliński musiał odejść

  • 19.03.2019, 14:54 (aktualizacja 20.03.2019, 08:45)
  • roh
Tomaszów Lubelski: Poseł Zieliński musiał odejść
Poseł Tomasz Zieliński tylko kilka tygodni był prezesem Tomaszowskiego Towarzystwa Regionalnego. Musiał zrezygnować z prezesowania z obawy przed utratą mandatu posła. Stowarzyszeniem pokieruje Anna Pitura.

Poseł Tomasz Zieliński prezesem Tomaszowskiego Towarzystwa Regionalnego im. dra Janusza Petera został pod koniec stycznia tego roku. Po tym jak z kierowania stowarzyszeniem zrezygnował Mirosław Tereszczuk(prezesował od stycznia 2016 r.).

Poseł Zieliński był jedynym kandydatem na to stanowisko. Wszyscy byli zgodni, że to najlepszy kandydat. Parlamentarzysta zadeklarował, że będzie starał się pozyskać na działalność stowarzyszenia nowe środki. Szczególnie, że w planach towarzystwa jest wydanie poszukiwanej przez regionalistów książki "Tomaszowskie za okupacji" autorstwa Janusza Petera.

Z prezesury TTR poseł musiał jednak szybko zrezygnować z obawy o naruszenie przepisów antykorupcyjnych, a to skutkowałoby wygaszeniem mandatu.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzybowski
Grzybowski 04.04.2019, 11:50
Przed takimi posłami jak T. Zieliński uchowaj nas Panie!
Daniel
Daniel 28.03.2019, 12:24
W 2035 roku poseł Zieliński zostanie prezesem Księżyca:-)
Zdziwiony
Zdziwiony 21.03.2019, 21:45
Posel nie znal tych przepisow? Bardzo dziwne.

Pozostałe