Dzieci z Zamościa nagrodzone w konkursie Międzynarodowej Federacji Lotniczej

  • 18.03.2019, 14:00 (aktualizacja 19.03.2019, 08:58)
  • ak
Dzieci z Zamościa nagrodzone w konkursie Międzynarodowej Federacji Lotniczej
"Moje marzenie o lataniu" – taki był temat konkursu plastycznego ogłoszonego przez Międzynarodową Federację Lotniczą (FAI). Wśród laureatów znaleźli się młodzi artyści z Zamościa.

Celem konkursu była promocja sportu lotniczego oraz lotnictwa i astronautyki w państwach zrzeszonych w FAI. Najlepsi młodzi artyści w swoich krajach są kwalifikowani do etapu międzynarodowego, a ich prace ocenia komisja w Lozannie. 

W tym roku w czołówce nie zabrakło dzieci z Zamościa. Pierwsze miejsce zajęła Lena Wołoch ze stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni, a drugie – Wiktoria Zamojtel z Osiedlowego Domu Kultury Okrąglak. Wyróżnienie otrzymała Kinga Mazur z Drukarni Wyobraźni. Wszystkie dziewczynki tworzyły swoje obrazy pod kierunkiem Marii Śliczniak.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe