Biłgoraj: Artyści z MDK laureatami konkursu "Etno portrety"

  • 16.03.2019, 09:00 (aktualizacja 17.03.2019, 10:19)
  • ak
Biłgoraj: Artyści z MDK laureatami konkursu "Etno portrety" Fot. MDK Biłgoraj
Julia Sławkowska otrzymała nagrodę, a Weronika Pawlos i i Krzysztof Jankowski zostali wyróżnieni. To kolejne sukcesy w ogólnopolskim konkursie odnoszone przez wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Tym razem artystów z Biłgoraja, wychowanków zajęć prowadzonych w MDK przez Irenę Oręziak-Kupczak doceniło jury XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Z pędzlem przez świat. Etno portrety. Korzenie kultury", który został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki.

Plastycy z biłgorajskiej placówki znaleźli się w gronie laureatów w kategorii rysunek i malarstwo. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień ma się odbyć dzisiaj (16 marca) we Wrocławiu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe