Tomaszów Lubelski: Przybędzie mieszkań socjalnych

  • 14.03.2019, 07:33 (aktualizacja 14.03.2019, 08:58)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Przybędzie mieszkań socjalnych Fot. UM Tomaszów Lubelski
Samorząd Tomaszowa Lubelskiego wystarał się o pieniądze niezbędne na budowę mieszkań socjalnych. Środki pochodzić będą z Funduszu Dopłat przy Banku Gospodarstwa Krajowego.

Umowy o udzielenie wsparcia samorządowi zostały podpisana we wtorek, 12 marca. Tomaszów Lubelski reprezentowali burmistrz Wojciech Żukowski i skarbnik Grzegorz Leńczuk. Przekazane miastu pieniądze pozwolą w części pokryć budowę budynku socjalnego przy ul. Moniuszki oraz dwóch kolejnych przy ul. Rybickiego w Tomaszowie Lubelskim. W sumie mają w nich powstać 53 lokale socjalne. Zakończenie inwestycji jest planowane na koniec 2020 roku.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe