Biłgoraj: Sukcesy projektantek z ZSZiO

  • 13.03.2019, 06:00
  • lew
Biłgoraj: Sukcesy projektantek z ZSZiO
Z tarczą z dwóch prestiżowych konkursów wróciły uczennice Technikum Przemysłu Mody Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

We wtorek (5 marca) w Rzeszowie miała miejsce gala III Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody Sztuka Przeobrażeń "Piękno przestrzennej ornamentyki". W finale zaprezentowano 31 projektów nadesłanych m.in. przez szkoły z Katowic, Bytomia, Jasła, Dębicy, Jarosławia, Lublina, Biłgoraja i Rzeszowa. Ubiory wykonane przez uczennice biłgorajskiego Technikum Przemysłu Mody – Martę Voznenko i Patrycję Sawę – zostały docenione przez jury konkursu i zdobyły wyróżnienia.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe