Nowy film Wiesława Palucha. Był "Motór", czas na "Mistrzów"

  • 01.03.2019, 06:00
  • lew
Nowy film Wiesława Palucha. Był "Motór", czas na "Mistrzów"
Urodzony w Biłgoraju Wiesław Paluch wyreżyserował serial dokumentalny "Mistrzowie". Jego bohaterami są legendy polskiego sportu, dla których sport był nie tylko pasją, ale i sposobem na życie.

W kolejnych odcinkach dowiemy się jak Władysław Kozakiewicz, Irena SzewińskaWojciech Fortuna i Jacek Wszoła zaczęli karierę sportową, jakie były perypetie związane z ich najważniejszymi sportowymi osiągnięciami, co działo się w ich życiu po zakończeniu przygody ze sportem.

Przypomnijmy, że Wiesław Paluch jest reżyserem, scenarzystą, producentem filmów fabularnych i dokumentalnych. Zrealizował kilkadziesiąt reportaży dla TVP, jest autorem teledysków i reżyserem filmów reklamowych. Za swoją twórczość był wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe