Spółka Lider

  • 12.02.2019, 13:01
  • bw
Spółka Lider
Spółka Lider została założona w 2002 r. przez 3 wspólników – Dariusza Matwisa, Sławomira Małka i Zenona Lekana. Na początku swojej działalności funkcjonowała na wynajętym terenie przy ul. Dąbrowskiego w Biłgoraju. Z czasem firma kupiła teren i wybudowała własny market przy ulicy Krzeszowskiej. Obecnie spółka zatrudnia 15 osób.

Od początku spółka oferuje materiały budowlane, w tym pokrycia dachowe, materiały ścienne i termoizolacyjne, okna oraz materiały instalacyjne c.o. i wodno-kanalizacyjne. Z czasem, po wybudowaniu własnego marketu spółka poszerzyła swoją ofertę o wyposażenie łazienek, drzwi i podłogi, farby oraz elektronarzędzia. Market oferuje cały wachlarz asortymentu niezbędnego zarówno do budowy domu, jak i jego wyposażenia. Ta dostępność wszystkich asortymentów sprawiła, że firma wyróżniała się na lokalnym rynku kompleksowością obsługi. Do oferty spółki dołączyły także wszelkiego rodzaju usługi ogólnobudowlane: montaż okien, podłóg i drzwi. 

Spółka współpracuje bezpośrednio z najlepszymi producentami materiałów budowlanych w Polsce. Są to m.in. Atlas, Knauf, Ruukki, Leier, Bruk-Bet i wiele innych. 

 – Ciągle się rozwijamy. W ubiegłym roku spółka LIDER wstąpiła do sieci marketów i składów budowlanych pod nazwą "Majster Budowlane ABC", co pozwoliło rozszerzyć zakres dostępnych asortymentów o kolejne artykuły niezbędne do wyposażenia wnętrz. Od 2017 roku spółka poszerzyła usługi o działalność deweloperską, a jej efektem jest wybudowanie budynku wielorodzinnego w Biłgoraju przy ul. 400-lecia, który aktualnie jest ukończony i lada moment będzie oddany do użytkowania – mówi Dariusz Matwis, współwłaściciel spółki. 

W przyszłości firma ma zamiar dalej prowadzić działalność deweloperską, budować domy i mieszkania dla swoich klientów oraz stale poszerzać zakres oferowanych materiałów budowlanych w swoim markecie.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenio
zenio 12.02.2019, 17:09
nizio ich podszkolił i jego zdradzili , takie zuchy kłamczuchy

Pozostałe