Niepełnosprawni z "Krok za krokiem" kibicowali „Padwie”

  • 12.02.2019, 10:15 (aktualizacja 12.02.2019, 10:17)
  • Materiał nadesłany
Niepełnosprawni z "Krok za krokiem" kibicowali „Padwie” Fot. SPDN Krok za krokiem
Wychowankowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu zasiedli na trybunach hali OSiR, by kibicować Padwie w niedzielnym (10 lutego) meczu z MTS Chrzanów, ale przy okazji zbierali pieniądze na realizację prowadzonej przez stowarzyszenie inwestycji.

Dzięki przychylności przedstawicieli Padwy nasi wychowankowie mogli nie tylko uczestniczyć w bardzo ciekawym widowisku sportowym, zakończonym sukcesem naszej drużyny (33:26), ale przede wszystkim zaprezentować przed wielotysięczną widownią założenia budowy Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami „Rodzinny Dom”. W trakcie meczu przeprowadzona została również zbiórka pieniędzy na budowę „Rodzinnego Domu”, dzięki której udało się zebrać 1132,33 zł.

Wszystkim kibicom, przedstawicielom MKS Padwa Zamość, z całego serca dziękujemy za życzliwość i wsparcie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe