Tomaszowscy strażacy pomogą zrobić lodowisko

  • 13.02.2019, 07:00
  • roh
Tomaszowscy strażacy pomogą zrobić lodowisko
Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim pomogą zrobić lodowisko. Opowiedzą też o zagrożeniach na lodzie i wodzie w okresie zimowym.

Jesteśmy otwarci na zaproszenia od dyrektorów szkół oraz organizatorów wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży – mówi Jacek Zwolak, oficer prasowy Komendanta  Powiatowego  Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim.

To element ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne ferie 2019". Podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą strażacy będą wskazywać na niebezpieczeństwa związane z korzystaniem z tzw. "dzikich lodowisk" na zamarzniętych akwenach. 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe