Zamość: Coraz więcej pieniędzy na Rodzinny Dom dla niepełnosprawnych. Modlili się i płacili

  • 05.02.2019, 10:42 (aktualizacja 07.02.2019, 12:43)
  • ak
Zamość: Coraz więcej pieniędzy na Rodzinny Dom dla niepełnosprawnych. Modlili się i płacili Fot. pixabay.com
Przeszło 8 tysięcy złotych wzbogaci fundusz budowy Rodzinnego Domu, który z inicjatywy Stowarzyszenia Krok za krokiem" powstaje przy ul. Kresowej w Zamościu. Pieniądze były zbierane podczas niedzielnych (3 lutego) mszy świętych w Katedrze Zamojskiej.

Każde z nabożeństw było tego dnia odprawione w intencji tej inwestycji, z której korzystać będą dorośli wychowankowie ośrodków "Krok za krokiem". Po każdym też zbierano pieniądze do puszek. Jednej z niedzielnych mszy przewodniczył biskup Mariusz Leszczyński. 

W sumie, jak informuje dzisiaj Stowarzyszenie, udało się zgromadzić dokładnie 8 tys. 8 złotych i 35 groszy.

Placówka terapeutyczno-opiekuńcza na ul. Kresowej już powstaje. Koszt przedsięwzięcia jest naprawdę bardzo duży, to ok. 15 mln złotych.

 

 

 

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe