Zamość: W czasie ferii do szkoły? Jest taka możliwość

  • 03.02.2019, 10:00
  • ak
Zamość: W czasie ferii do szkoły? Jest taka możliwość Fot. pixabay.com
Piątek (9 lutego) to ostatni dzień szkoły przed feriami, które w naszym województwie rozpoczynają się oficjalnie w poniedziałek (11 lutego). Dzieci nie będą mieć lekcji, ale do szkoły chodzić mogą. Bo zamojskie podstawówki będą pełnić dyżury.

To propozycja zwłaszcza dla najmłodszych uczniów, którymi w czasie dwutygodniowej laby nie będzie się miał kto zająć. W kilku podstawówkach prowadzonych przez miasto odbywać się mają zajęcia opiekuńcze.

W Szkole Podstawowej nr 2 i SP nr 9 zajęcia odbywać się mają przez całe dwa tygodnie ferii w godz. 8-15. W tych samych godzinach, ale tylko od poniedziałku do piątku 11-5 lutego można zostawić dziecko w SP nr 7. Na drugi tydzień (18-22 lutego) dyżury zaplanowano w SP nr 3.

Rodzice zainteresowani uczestnictwem swoich dzieci zajęciach proszeni są o zgłoszenie tego faktu u wychowawcy klasy.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe