Nowa Kronika Tygodnia już gotowa

  • 28.01.2019, 19:00
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już gotowa
Dzisiaj nasz tygodnik się drukuje, a już jutro, jak co wtorek będzie do kupienia w punktach sprzedaży w całym regionie. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> Nieoczekiwanie dla wszystkich dyrektor szpitala w Hrubieszowie zrezygnował ze stanowiska. Kto pokieruje placówką? Jaki pomysł mają władze powiatu?

>>>> Samotni rodzice obawiali się, że wzrost płacy minimalnej odbierze im prawo do pobierana świadczenia 500 plus. Czy tak się rzeczywiście stanie?

>>>> Ponad 17,6 tys. osób w województwie lubelskim zachorowało w ciągu pierwszych trzech tygodni stycznia na grypę. To więcej niż przed rokiem. 

>>>> Nikt na szczęście nie ucierpiał, ale żywioł zniszczył wnętrze domu rodziny z Bodaczowa. Władze Szczebrzeszyna zapewniły pogorzelcom pomoc. W w akcję włączyło się też m.in. Stowarzyszenie "Chrząszczowy Gród".

>>>> Gnębiona przez matkę 10-latka próbowała popełnić samobójstwo. Za znęcanie się nad córką sąd skazał 50-letnią mieszkankę Zamościa. Jaki usłyszała wyrok?

>>>> Niezwykły film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego pt. "Zimna wojna" został nominowany do Oscara. To cieszy także dlatego, iż w obrazie znalazły się wątki związane z Zamojszczyzną.  

>>>> Antoni Hapoński był mieszczaninem hrubieszowskim, unitą, człowiekiem majętnym. W historii Hrubieszowa zapisał się jako fundator dzwonnicy i kruchty w kościele unickim.

>>>> Wolontariusze z grupy "Pociągiem do Hrubieszowa" pytają ministra infrastruktury, kiedy przywrócone zostanie bezpośrednie połączenie kolejowe Hrubieszowa z Jelenią Górą.

>>>> Od lutego najstarsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Chodywańcach będą dojeżdżać do szkoły w Jarczowie. Skąd ten pomysł?

>>>> Żałobnicy zamówili autobus MZK, by pojechać na mszę. Niestety, transport zawiódł. Co na to kierownictwo spółki?

To jedynie niewielka część tematów znacznie więcej znajdziecie w nowym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia <<<< KLIK

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe