Biłgoraj: Co ze szpitalem? Konferencja w starostwie

  • 31.01.2019, 05:57
  • lew
Biłgoraj: Co ze szpitalem? Konferencja w starostwie W konferencji oprócz starosty wzięli udział jego zastępca Tomasz Rogala i członek Zarządu Powiatu Beata Strzałka.
Podejmowane działania mają doprowadzić do sytuacji, że biłgorajski szpital znowu będzie placówką prowadzoną przez powiat. Takie deklarację złożyły władze powiatu biłgorajskiego, którym marzy się też podniesienie jakości świadczonych tam usług.

Działania podjęte przez Zarząd Powiatu w zakresie funkcjonowania szpitala były tematem konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek (24 stycznia) w biłgorajskim starostwie. – Sytuacja jest niezwykle skomplikowana zarówno dla samorządu, jak również dla mieszkańców powiatu – powiedział starosta Andrzej Szarlip. – Jeszcze przed objęciem naszych funkcji zapowiadaliśmy działania, jakie w tym zakresie podejmiemy. Część z nich już rozpoczęliśmy, ale chcę podkreślić, że proces uzdrawiania biłgorajskiej służby zdrowia to bardzo trudne zadanie i potrzebujemy na to dużo czasu. Sytuacja, w której znajdujemy się obecnie, jest pokłosiem wielu decyzji, wielu splotów wydarzeń, jakie działy się przez wiele poprzednich lat.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe