Krasnobród: Pejzaże i kwiaty w KDK. Zaproszenie na wernisaż

  • 25.01.2019, 08:46
  • ak
Krasnobród: Pejzaże i kwiaty w KDK. Zaproszenie na wernisaż
Malarstwo Stefanii Wójcik z Janowa Lubelskiego będzie można od dzisiaj (piątek, 25 stycznia) podziwiać na wystawie w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Wernisaż zaplanowano na godz. 17.

Stefania Wójcik to absolwentka zamojskiego Liceum Plastycznego i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest nauczycielem dyplomowanym, we współpracy z Janowskim Ośrodkiem Kultury organizowała społeczne warsztaty dla nauczycieli i uczniów, prowadziła także zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, a od 16 lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków. 

Artystka najchętniej tworzy w technice olejnej, akwareli, pasteli i batiku. Na swoich obrazach uwiecznia przeważnie pejzaże i kwiaty. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych, a jej dzieła znajdują się w kolekcjach miłośników malarstwa nie tylko w Polsce, ale również Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe