Biłgoraj: Nagrody i wyróżnienia dla artystów z MDK

  • 16.01.2019, 12:06
  • ak
Biłgoraj: Nagrody i wyróżnienia dla artystów z MDK Fot. MDK Biłgoraj
Kiedy wychowankowie zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju biorą udział w jakimś konkursie, jest niemal pewne, że otrzymają nagrody i wyróżnienia. Tak było również z ich uczestnictwem w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witaj, gwiazdko złota”, który odbył się w Tychach.

Na konkurs napłynęło przeszlo 400 prac plastycznych z całej Polski. Jurorzy zdecydowali o przyznaniu 29 nagród, 46 wyróżnień oraz zakwalifikowaniu do wystawy 125 dzieł młodych artystów.

Wśród laureatów znaleźli się wychowankowie MDK w Biłgoraju. Nagrodę otrzymała Kinga Brodziak, podopieczna Ireny Oręziak-Kupczak. Wyróżnienia otrzymały: Katarzyna Sudoł, wychowanka Anny Świcy.

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowane zostały prace, które wykonały: Emilia Mazurek, Natalia Mucha, Gabrysia Bajwoluk i Natalia Proć (op. Irena Oręziak-Kupczak) oraz Hanna Bosak, Natalia Gontarz, Julia Łuszczak i Julia Wasąg (op. Anna Świca).

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe