Zamość: Zagrają dla pogorzelców z Kalinowic. Charytatywny koncert w ZDK

  • 06.01.2019, 07:02 (aktualizacja 09.01.2019, 09:32)
  • ak
Zamość: Zagrają dla pogorzelców z Kalinowic. Charytatywny koncert w ZDK
Ta rodzina straciła dorobek całego życia. Ich dom w Kalinowicach spłonął niedługo przed świętami. Nie zostali sami. W pomoc rodzinie Maszewskich zaangażowało się wielu ludzi dobrej woli. Rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, a 27 stycznia w Zamojskim Domu Kultury organizują charytatywny koncert.

Na scenie ZDK od godziny 17 będą koncertować zespoły: Power Play, Veegas, Solaris, Baflo, Sonic, Tex. Odbędą się też aukcje. Już wiadomo, że wylicytować będzie można m.in. płyty z autografami, które organizatorom koncertu przekazali Kamil Bednarek, zespół Perfect i Ania Rusowicz. Zbiórka fantów wciąż trwa. Im więcej ich będzie, tym więcej pieniędzy uda się zebrać dla poszkodowanej w pożarze rodziny Maszewskich.

KLIK >>> WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW KONCERTU NA FACEBOOKOWEJ STRONIE WYDARZENIA <<< KLIK

Przypomnijmy, że ich dom spalił się 14 grudnia. Stracili niemal wszystko, co mieli. Ogień doszczętnie strawił wnętrze, jego wyposażenie. Nie ma pewności, że budynek kiedykolwiek będzie nadał się do tego, by w nim zamieszkać.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował pomoc dla pogorzelców. Prosi też o wsparcie dla tej rodziny. Pieniądze można wpłacać na konto Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej: 0712 4028 1611 1100 1005 6989 73 z dopiskiem Jacek Maszewski.

CEGIEŁKI UPRAWNIAJĄCE DO WEJŚCIA NA KONCERT KOSZTUJĄ 30 ZŁOTYCH I SĄ DO NABYCIA W ZDK.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe