Zamość: Skarb znaleziony na strychu w Corner Pubie

  • 03.01.2019, 13:00 (aktualizacja 04.01.2019, 05:06)
  • red.
Zamość: Skarb znaleziony na strychu w Corner Pubie
O zdjęciach, które w czasie II wojny światowej wykonali Teodozja i Wincenty Podolakowie, o tym, jak trafiły one do Adama Gąsianowskiego, a później znalazły się na kartach albumu wydanego przez gminę Skierbieszów będzie można w za kilka dni posłuchać podczas wyjątkowego spotkania w Zamościu.

W nadchodzący poniedziałek (7 stycznia) w zamojskim Corner Pubie (ul. Żeromskiego 5) odbędzie się promocja albumu autorstwa naszych redakcyjnych kolegów Bogdana Nowak i Adama Gąsianowskiego zatytułowanego "Skarb znaleziony na strychu".

Publikacja ta zawiera kilkaset zdjęć wykonanych w latach 1942-1946 przez Teodozję i Wincentego Podolaków. W książce znalazły się także zdjęcia wykonane przez zamojskich fotografów w XIX i na początku XX w. oraz archiwalne fotografie z zasobów UG w Skierbieszowie. 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Wstęp na nie jest wolny. Organizatorem wydarzenia jest Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe