Gm. Mircze: Główkowali przy planszach w Szychowicach

  • 27.12.2018, 07:00
  • ak
Gm. Mircze: Główkowali przy planszach w Szychowicach Fot. Organizatorzy
Julia Szabat w kategorii dziewcząt i Aleksander Leśniak wśród chłopców wygrali Szachowy Turnieju o Puchar Wójt Gminy Mircze. Zawody odbyły się jeszcze przed świętami w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice w Szychowicach.

Drużynowo pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Mirczu, a na drugim znaleźli się Szachiści z Szychowic.

Julia Szabat reprezentująca gospodarzy turnieju była najlepsza w klasyfikacji dziewcząt. Drugie miejsce zajęła jej szkolna koleżanka Martyna Siekierda, a trzecie Wiktoria Zielińska z Mircza.

W grupie chłopców wszystkie miejsca na podium zajęli szachiści z Mircza. Najlepsi byli: Aleksander Leśniak, Kacper Kusiak i Mateusz Łoś.

Zawody sędziował Waldemar Klajda.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe