Tomaszów Lubelski: 35 tys. zł dla SP nr 2 na pracownię bilogiczną

  • 24.12.2018, 14:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: 35 tys. zł dla SP nr 2 na pracownię bilogiczną Fot. pixabay.com
To sukces, na którym skorzystają uczniowie. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim zdobyła nagrodę i otrzymała 35 tys. zł w konkursie "25 na piątkę z plusem". Pieniądze zostaną wykorzystane na wyposażenie pracowni biologicznej.

Konkurs został zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w roku jubileuszu 25-lecia WFOŚiGW. Aby wziąć w nim udział i walczyć o nagrody należało nakręcić film ukazujący w sposób kreatywny wszelkie działania podejmowane w danej szkole na rzecz ochrony środowiska.

Tomaszowska SP nr 2 zrealizowała to zadanie na tyle dobrze, że została nagrodzona i otrzymała pieniądze na doposażenie pracowni biologicznej. Takie same nagrody trafiły do 25 szkół w naszym województwie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe