Susiec: Sztab WOŚP gotowy do działania

  • 16.12.2018, 10:00
  • ak
Susiec: Sztab WOŚP gotowy do działania Fot. GOK Susiec
Wolontariuszy nie brakuje, plan wydarzeń na 13 stycznia też już powstaje. Wiadomo również, co będzie można wylicytować podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suścu.

W tym roku WOŚP w całym kraju, ale też poza granicami Polski będzie grać, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na sprzęt dla szpitali dziecięcych. Orkiestrowe sztaby zostały powołane do działania w wielkich miastach, ale też mniejszych miejscowościach i wioskach. Jeden z wielu działa już w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu.

Niedawno dotarły tam już puszki i identyfikatory, z którymi 13 stycznia 2019 roku na ulice wyjdą wolontariusze. Sztab WOŚP otrzymał również z centrali gadżety, które podczas finału zostaną wystawione na licytacje. Kupić będzie można m.in. koszulki, torby, portfele z logo orkiestry Jurka Owsiaka.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe