Gm. Telatyn: Ależ to była impreza! Gosposie zorganizowały Andrzejki (ZDJĘCIA)

  • 8.12.2018, 13:03
  • Materiał nadesłany
Gm. Telatyn: Ależ to była impreza! Gosposie zorganizowały Andrzejki (ZDJĘCIA) Fot. UG Telatyn
Było wesoło i radośnie, a popołudnie 30 listopada upłynęło pod znakiem wróżb i przepowiedni. W taki to właśnie sposób panie z Kół Gospodyń Wiejskich w Gminie Telatyn spędzały Andrzejki, których gospodarzem było Koło Gospodyń Wiejskich w Wasylowie.

W organizację wydarzenia włączyły się wszystkie panie z poszczególnych kół przygotowując poczęstunek. Wszyscy bawili się znakomicie. Spotkanie upłynęło w miłej, wesołej atmosferze, i oczywiście było doskonałą okazją do integracji. W spotkaniu andrzejkowym oprócz pań z Kół Gospodyń Wiejskich uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy Telatyn: wójt Dariusz Kozłowski, sekretarz Mieczysław Szaruga i pracownik ds. promocji i kultury Ewelina Galant-Woźniak oraz przewodniczący Roztoczańskiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Feliks Rębacz z małżonką.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe