Tereszpol: Honorowo podzielili się krwią

  • 08.12.2018, 08:06
  • ak
Tereszpol: Honorowo podzielili się krwią Fot. UG Tereszpol
To była druga taka akcja zorganizowana w gminie Tereszpol. W niedzielę 2 grudnia krew honorowo oddało tam 19 osób.

Mieszkańcy bardzo życzliwie podeszli do apelu organizatorów i licznie stawili się w Urzędzie Gminy. Dzięki ich dobrej woli udało się zebrać 8,5 litra krwi, która być może uratuje czyjeś zdrowie lub życie. 

Zbiórka krwi została zainicjowana przez samorząd, a odbyła się przy profesjonalnej pomocy pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Z pewnością w przyszłości przyjdzie czas na kolejne takie przedsięwzięcia. Warto więc pamiętać, że oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne, bo zawsze przeprowadzane pod opieką fachowego personelu.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe