Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku!

  • 03.12.2018, 19:42 (aktualizacja 05.12.2018, 07:47)
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku!
Jutro jest wtorek, a to oznacza, że do kupienia będzie kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Chcecie wiedzieć, o czym piszemy tym razem?

>>>> Dwudziestopięciolatka spod Zamościa straciła wzrok w lewym oku. Twierdzi, że to z winy lekarzy szpitala "papieskiego" w Zamościu.

>>>> Wacław Harczuk z Zamościa był jednym kierowców, którzy w czasie wojny ewakuowali polskie złoto. Opowiada nam o tym jego siostrzeniec.

>>>> 52-letni nauczyciel jednej ze szkół w Hrubieszowie po pijanemu spowodował kolizję. Jeżeli zostanie prawomocnie skazany, automatycznie pożegna się z pracą w szkole.

>>>> Tym razem miejscy radni byli całkowicie jednomyślni. Na ostatniej sesji bez wahań i sprzeciwów, zgodnie przyjęli uchwałę dotyczącą podwyżek diet dla siebie.

>>>> Prokuratorzy z Hrubieszowa i Zamościa umorzyli śledztwa w sprawie słów ukraińskiego samorządowca, za to sąd we Lwowie ekspresowo skazał trzech polskich studentów.

>>>> Przez remont na ulicy Okrzei ludzie mają poważne problemy z przejazdem. Zainteresowali tym naszą redakcję.

>>>> Są młodzi, zdrowi, sprawni, trenują freestyle football. Ta pasja doprowadziła do projektu, którym pokazują, że pasje mają także osoby niepełnosprawne, że to także może być sport.

To tylko kilka z bardzo wielu tematów, które znajdziecie w tym numerze. Więcej już jutro w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe