Zamość: Panowie na podium. Najlepsi w konkursie rachunkowości

  • 30.11.2018, 11:00
  • ak
Zamość: Panowie na podium. Najlepsi w konkursie rachunkowości Fot. PWSZ Zamość
Adam Kasprowicz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu wygrał Konkurs z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw zorganizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu i zamojski ZSP nr 1.

Finał, podczas którego uczniowie szkół średnich z naszego regionu zmagali się z najróżniejszymi pytaniami ze świata finansów i rachunkowości, odbył się we wtorek (27 listopada) w Instytucie Nauk Ekonomicznych PWSZ w Zamościu. Zakwalifikowało się do niego 17 najlepszych 93 zgłoszonych młodych ludzi.

Wygrał Adam Kasprowicz, uczeń ZSP nr 1 w Zamościu. Nagrodą dla zwycięzcy był laptop. Na drugim miejscu uplasował się reprezentant Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Borys Luchowski, który został nagrodzony tabletem. Głośnik bezprzewodowy trafił zaś do laureata trzeciej nagrody Dominika Krawczyka z Zespołu Szkół nr 3 im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się kolejno: Laura Fiedor, Katarzyna Sagan, Karolina Mulawa (wszystkie z ZSP nr 1 w Zamościu), Kamil Berbecki z ZSP nr 3 im. M. Rataja w Tomaszowie Lubelskim, Karolina Róg, Mateusz Pieczykolan (oboje z ZSP nr 1 Zamość) oraz Karina Malinoś z ZSP w Żółkiewce.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 30.11.2018, 20:42
Brawo ekonomik !!!!!

Pozostałe