Hrubieszów: Więzień dostał paczkę. W ubraniach był haszysz

  • 28.11.2018, 10:00 (aktualizacja 30.11.2018, 10:08)
  • ak
Hrubieszów: Więzień dostał paczkę. W ubraniach był haszysz Fot. ZK Hrubieszów
Z pozoru wyglądało to na normalną paczkę: pudełko, a w nim ubrania. Ale po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że spodniach, których adresatem był jeden z osadzonych w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie, znajdowały się narkotyki.

Przesyłka do więźnia została skontrolowana w poniedziałek (26 listopada). Funkcjonariusze więzienni dokładnie sprawdzili zawartość paczki i odkryli, że w górnej części jeansów i krótkich spodenek nadawca zaszył podejrzane zawiniątka. W 19 pakuneczkach była masa plastyczna. Po poddaniu jej badaniom okazało się, że to haszysz.

– Ujawnioną substancję o wadze 24,92 gramów zabezpieczono i przekazano funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie – informuje  ppor. Adrian Małecki z ZK w Hrubieszowie.

Przypomnijmy, że to już kolejna w ostatnim czasie taka "paczka z niespodzianką", która trafiła do hrubieszowskiego więzienia.


CZYTAJ TAKŻE: MOBILNE BUTY DLA WIĘŹNIA. W PODESZWACH BYŁA KOMÓRKA


CZYTAJ TAKŻE: NARKOTYKI W BLUZIE DLA WIĘŹNIA

 

 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe