Gabinet Ortoptyczny Agnieszki Sobczyńskiej

  • 27.11.2018, 11:06 (aktualizacja 27.11.2018, 11:11)
  • bw
Gabinet Ortoptyczny Agnieszki Sobczyńskiej
Gabinet Ortoptyczny Agnieszki Sobczyńskiej powstał w październiku 2018 roku w Zamościu jako rozszerzenie działalności Salonu Optycznego przy ul. Partyzantów 27.

Gabinet ortoptyczny Agnieszki Sobczyńskiej powstał jako odpowiedź na potrzeby klientów, którzy do tej pory szukali pomocy w innych miastach, by otrzymać profesjonalną diagnozę ortoptyczną i skorzystać z indywidualnie dobranego zestawu ćwiczeń. 

Gabinet zajmuje się badaniem wzroku, ze szczególnym naciskiem na wady obuocznego widzenia, zeza, niedowidzenia oraz ruchomości gałek ocznych. Pacjentami gabinetu są zarówno dzieci, jak i dorośli. Ortoptysta w gabinecie, dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu dobiera indywidualne metody leczenia. Jak podkreśla Agnieszka Sobczyńska, właścicielka Gabinetu Ortoptycznego, kluczowa jest edukacja rodziców, by badali wzrok swoim dzieciom, ponieważ większość zaburzeń obuocznego widzenia można wyleczyć tylko do pewnego wieku. Ponadto niedowidzenie czy zaburzenie widzenia, to schorzenia, które dyskwalifikują do wykonywania wielu zawodów. 

Dzięki połączeniu usług badania wzroku, diagnozy ortoptycznej pacjent będzie mógł nie tylko zbadać o wzrok, otrzymać fachową diagnozę, ale i zamówić okulary, w jednym miejscu: 

 – Moim marzeniem było Stworzenie Centrum Optyczno-Ortoptyczno-Okulistycznego, gdzie pacjent będzie mógł skorzystać z kompleksowego badania wzroku u okulisty, diagnozy ortoptycznej i zamówić okulary u wykwalifikowanego personelu. Taki system daje nam możliwość kontroli poprawności całego procesu – od badania wzroku do wykonania okularów – podkreśla Agnieszka Sobczyńska, właścicielka Gabinetu Ortoptycznego.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe