Starosta Henryk Karwan: Będzie przegląd kadr (WYWIAD)

  • 27.11.2018, 10:00
  • roh
Starosta Henryk Karwan: Będzie przegląd kadr (WYWIAD)
Kontynuacja modernizacji dróg powiatowych, walka ze smogiem, pilne zakończenie cyfryzacji zasobów geodezyjnych, zwiększenie, jakości obsługi petentów w starostwie. Takie cele stawia sobie Henryk Karwan, nowy starosta tomaszowski, z którym rozmawialiśmy w pierwszym dniu urzędowania.

Jakie będą pierwsze inwestycje nowego starosty?

 – Chcę kontynuować modernizację dróg powiatowych. Mamy dwa wnioski złożone przez poprzedni zarząd na przebudowę dróg. Chcemy skorzystać z atrakcyjnych środków, które obiecuje wojewoda, a także z programu "Czyste powietrze", który cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Stworzymy stanowisko pracy specjalnie do obsługi tego projektu, aby mieszkańcy powiatu mogli skorzystać z dotacji. Przyglądamy się strukturze organizacyjnej starostwa. Zapoznaliśmy się dziś z grubsza z budżetem, który został zaproponowany przez poprzednią radę.

 

Będzie audyt w starostwie?

 – Myśleliśmy o tym, ale za wcześnie jeszcze na taką decyzję.

 

To tylko fragment wywiadu. Całość w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia i e-wydaniu. 

 

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pisek
pisek 27.11.2018, 13:19
Plan dobry a jak z nepotyzmem politycznym będzie.Po staremu.

Pozostałe