Zamość: Przedszkolaki ze Słoneczka dla Niepodległej

  • 25.11.2018, 11:00
  • ak
Zamość: Przedszkolaki ze Słoneczka dla Niepodległej Fot. Kamil Gil
Świętowanie polskiej niepodległości trwa. W obchody rocznicy włączają się nie tylko dorośli, ale również dzieci, także te najmłodsze. Maluchy z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko w Zamościu przygotowały specjalny program do koncert "Bóg, Honor, Ojczyzna".

Wydarzenie, przygotowane wspólnie z zamojskim Klubem Batalionowym odbyło się w czwartek (22 listopada) w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała". W koncercie wzięli udział m.in. członkowie Chóru Ziemi Zamojskiej Contra, młodzież z kół zainteresowań klubu, także chór Forte ze Szkoły Podstawowej Nr 7 oraz przedszkolaki ze Słoneczka. Niezapomnianych wrażeń i wielu wzruszeń wszystkim zebranym zapewniły maluchy z grupy "Delfinki", "Myszki" oraz Alicja Siek, Alan Chachler, Nela Plewik, Hania Mroczek oraz Krzyś Kuniszyk i Ania Brogowska.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowała redakcja Kroniki Tygodnia.

ak

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obecna na koncercie
Obecna na koncercie 25.11.2018, 17:31
Niezapomnianych wrażeń dostarczyli też inni wykonawcy, szkoda że nie ma ich na zdjęciach
P. Karnowski
P. Karnowski 25.11.2018, 14:59
Koncert był przepiękny.

Pozostałe