Krasnobród: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Wielka zbiórka już jutro

  • 24.11.2018, 15:30
  • ak
Krasnobród: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Wielka zbiórka już jutro
Krasnobród do kolejne miasto w naszym regionie, która włącza się w akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Wielka zbiórka darów jest planowana na jutro (niedziela, 25 listopada). tego dnia w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędzie się też charytatywny koncert.

Wolontariusze będą czekać na odzież, obuwie, zabawki, przybory szkolne, artykuły spożywcze i chemiczne w kilku punktach gminy. Spotkać ich będzie można w Kaczórkach obok kaplicy (w godz. 9.30-11.20), w Krasnobrodzie przy sklepach Janusza Kurantowicza, (w godz. 9.30-13.30), markecie KJW Adamczukowie, Biedronce i Delikatesach Centrum (w godz. 9-14), a także w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Zbiórce w KDK towarzyszyć będzie koncert. Rozpocznie się o godz. 15, a biletem wstępu na to wydarzenie będą słodycze zbierane dla potrzebujących dzieci.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe