Tomaszów Lubelski: Karina Anna Michniak nagrodzona w konkursie fotograficznym

  • 19.11.2018, 14:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Karina Anna Michniak nagrodzona w konkursie fotograficznym Fot. ZS nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
Karina Anna Michniak, uczennica Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim zajęła trzecie miejsce w konkursie fotograficznym „Grzyby - skarby natury”.

Konkurs był adresowany do młodzieży szkół średnich z całej Lubelszczyzny. Jego podsumowanie i wręczenie nagród laureatom odbyło się w czwartek (15 listopada) w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wśród nagrodzonych znalazła się licealistka z Tomaszowa Lubelskiego. Karina Anna Michniak zajęła trzecie miejsce za pracę zatytułowaną "Forbidden Forest".

Konkurs był organizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie w partnerstwie z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie, Zarządem Okręgowym Ligi Ochrony Przyrody i Lubelską Szkołą Fotografii w Lublinie. Honorowy patronat sprawował Lubelski Kurator Oświaty. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe