Krasnobród: Na tropach Orła Białego (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 16.11.2018, 12:24 (aktualizacja 16.11.2018, 12:28)
  • ak
Krasnobród: Na tropach Orła Białego (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. KDK
W Krasnobrodzkim Domu Kultury można oglądać najciekawsze prace zgłoszone do fotograficzno-plastycznego konkursu "Na tropach Orła Białego", który z okazji 100-lecia polskiej niepodległości organizował KDK wspólnie z Zespołem Szkół w Krasnobrodzie.

Ekspozycja została otwarta w zeszłą sobotę (10 listopada). Wtedy też wręczone zostały nagrody.

Na konkurs napłynęło 90 zdjęć, które prezentowały różne postaci orła, orzełka, pomnika czy godła. W kategorii uczniów wygrała Łucja Kurantowicz z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie, a wyróżnieni zostali: Bartłomiej Kurantowicz i Wiktoria Działa.

W kategorii dorosłych wygrała Paulina Wszoła z Krasnobrodu, a laureaci wyróżnień to: Damian Tarłowski z Zamościa i Ewa Monastyrska z Krasnobrodu.

Komisja konkursowa nagrodziła również autorów najciekawszych prac plastycznych. Wśród uczniów klas I-III wygrała Martyna Bełz, w grupie uczniów klas IV-VIII Weronika Osuch, zaś wśród gimnazjalistów Jakub Kostrubiec (wszyscy z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie).

Laureaci wyróżnień to: Wiktoria Kurantowicz, Weronika Gorajska, Kamila Kowal, Aleksandra Jowiec (ZS w Krasnobrodzie), Magdalena Gleń, Katarzyna Ścirka i Anna Szpyra (Szkoła Podstawowa w Kaczórkach).

Przyznano również nagrody specjalne dla najmłodszych uczestników fotograficznej części konkursu. Otrzymali je Kacper Świst (Krasnobród) i Sebastian Przygon (Kaczórki).

Wystawa w KDK będzie czynna do końca roku.

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe