Kazimierz Podhajny

  • 13.11.2018, 23:13 (aktualizacja 14.11.2018, 00:25)
  • bw
Kazimierz Podhajny Kazimierz Podhajny - nominowany w kategorii: Biznesmen Roku
Właściciel Galerii Rynek, prezes zarządu komplementariusza KP Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. z Tomaszowa Lubelskiego. Biznesmen, laureat licznych, branżowych nagród m.in. "Gepardy Biznesu" w rankingu magazynu "Puls Biznesu" i "Perły Biznesu 2017" w kategorii Biznesmen Roku.
Przedsiębiorca, zaangażowany w wiele inicjatyw lokalnych i społecznych. Z zamiłowania kibic sportowy, w latach 2012-2013 prezes Zarządu TKS "Tomasovia". Kazimierz Podhajny od lat związany jest z tomaszowskim środowiskiem biznesowym. W 1987 został szefem Polmozbytu, a w 1993 założył PUH Motozbyt, który szybko stał się czołowym dilerem samochodowym w województwie lubelskim i podkarpackim.
 
W następnych latach nastąpiło przekształcenie profilu firmy i podjęto rozwój sieci marketów spożywczych – Leader Price. Spółka będąca w posiadaniu obiektów handlowych w Jarosławiu i Tomaszowie Lubelskim, a także Lubaczowie i Biłgoraju. Dzięki konsekwentnej strategii i przywództwie firma stała się wiodącym graczem w branży spożywczej.
 
Lata 2008-2009 były dla Kazimierza Podhajnego okresem przełomowym. Narodziła się pionierska wizja stworzenia jedynej w Tomaszowie Lubelskim galerii handlowej. Dokonano rozbudowy i rewitalizacji posiadanego budynku handlowego, by stworzyć "Galerię Rynek". Wytrwałość Kazimiera Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia odnotowuje znaczny wzrost zysku.
 
– Tomaszów Lubelski nieustannie się rozwija i potrzebuje prężnie działającego Centrum Handlowo-Usługowego, jakim jest "Galeria Rynek". Aktualnie prowadzimy rozmowy i finalizujemy umowy najmu z najemcami z branż, których wejście do Galerii Rynek zwiększy różnorodność oferty skierowanej do klientów. Jednocześnie firma KP Inwestycje nie zwalnia tempa i pracuje nad nowymi projektami i inwestycjami w innych miastach – przyznaje Kazimierz Podhajny.
bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tom
tom 14.11.2018, 08:05
oszust i krętacz a nie przedsiębiorca godny nagrody , gdzie rzetelność dziennikarska i sprawdzanie wszystkich opini

Pozostałe