Zamość: Wyślij pocztówkę z niepodległej Polski

  • 10.11.2018, 10:00
  • ak
Zamość: Wyślij pocztówkę z niepodległej Polski
Zamość włącza się w akcję "Mamy Niepodległą", organizowaną przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Już w przyszłym tygodniu, od piątku 16 listopada w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej będzie można za darmo wysłać w świat okolicznościowe pocztówki.

Akcja muzeum w Sulejówku jest organizowana od pięciu lat. W tym roku karty pocztowe są poświęcone 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W ZCITiH będzie można pocztówki wypisać, zaadresować i od razu bezpłatnie wysłać do znajomych i krewnych. 

Akcja skierowana jest do wszystkich. – Poprzez jej uniwersalny charakter łączymy nie tylko pokolenia. Integrujemy społeczność na poziomie lokalnym i ogólnopolskim, pielęgnujemy tożsamość i kształtowanie postaw obywatelskich. Promujemy nowoczesny patriotyzm – wyjaśniają organizatorzy.

Co ważne, w punkcie dystrybucji kartek dostępna będzie również Depesza notyfikująca odrodzenie RP pisana brajlem.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
justyyna m..roz
justyyna m..roz 10.11.2018, 14:51
Jaka to Ojczyzna złodziei oszustów ,zboczonych księży ,Przykład BUDMAT
111111111
111111111 10.11.2018, 19:29
To czemu nie zgłosisz znanych ci faktów do prokuratury?

Pozostałe