Gm. Zamość: To są mistrzowie minisiatkówki

  • 7.11.2018, 07:00
  • ak
Gm. Zamość: To są mistrzowie minisiatkówki Fot. Organizatorzy
Dziewczęta z Sitańca i chłopcy z Kalinowic wygrali Mistrzostwa Gminy Zamość w Minisiatkówce. Zawody rozegrano w zeszłym tygodniu (30 października) w hali Szkoły Podstawowej w Sitańcu.

Złota drużyna dziewcząt grała w składzie: Zuzanna Hereta, Lena Dajos, Julia Denis, Martyna Kawęcka, Roksana Sałamacha, Hanna Grosman, Antonina Gąska, Magda Gajor, Sara Kwiatkowska, Oliwia Piłat.

Z kolei mistrzowską ekipę chłopców stanowili: Michał Kropornicki, Igor Osmoliński, Bartek Dżygało, Patryk Podolak, Michał Talarek, Kacper Malicki, Kacper Kucharski, Kamil Głowacki, Filip Waszczuk.

Zawody zostały zorganizowane przez Gminne Koło Szkolnych Związków Sportowych Gminy Zamość.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe