Zamość: Multimedialna ławka na 100-lecie niepodległości

  • 06.11.2018, 09:00
  • bw
Zamość: Multimedialna ławka na 100-lecie niepodległości
Do końca listopada na Rynku Wielkim w Zamościu stanie Multimedialna Ławka Niepodległości. Będzie odtwarzać nagrania dotyczące wydarzeń związanych z odzyskaniem Niepodległości przez Polskę.

Multimedialne Ławki Niepodległości – pomysł Ministerstwa Obrony Narodowej – staną w 261 miejscowościach w całym kraju. 

 – Siedząc na ławce, każdy z nas będzie mógł zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami, które doprowadziły do odzyskania przez nas niepodległości. Ławki będą również propagowały historię poszczególnych regionów Polski – informuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Ławka Niepodległości projektu Marty Rosiak jest wyposażona w rozwiązania ułatwiające dostęp do multimediów m.in. wi-fi i kody QR, przyciski do odsłuchania nagrań i ładowarkę USB. Będzie podświetlana systemem LED. 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe