Zamość: Alchemia w "Stylowym"

  • 09.11.2018, 06:00
  • bw
Zamość: Alchemia w "Stylowym"
Olgierd Łukaszewicz, Anna Radwan, Ewa Bukowska i Łukasz Maciejewski będą gośćmi 7. Przeglądu Filmowego Alchemia Kina, który odbędzie się w dniach 12-14 listopada w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy". W programie przeglądu znajdą się projekcje najnowszych polskich filmów fabularnych i spotkania z twórcami.

Podczas trzydniowego festiwalu będziemy mogli zobaczyć trzy polskie premiery filmowe i spotkać się z ich twórcami oraz aktorami. W poniedziałek, 12 listopada, obejrzymy film Filipa Bajona "Kamerdyner", nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Poruszający obraz opowiada o trudnych relacjach Polaków, Kaszubów i Niemców w pierwszej połowie XX wieku. 13 listopada "Stylowy" zaprasza na komedię "Jak pies z kotem" w reżyserii Janusza Kondratiuka,która w lekkiej i ironicznej formie pokazuje wizję rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawioną wzruszenia i bliskości.

Podczas ostatniego dnia festiwalu obejrzymy film Ewy Bukowskiej "53 wojny". To historia o trudnej miłości i pracy korespondenta wojennego, który ryzykuje życie dla swojej pasji. Każda z projekcji rozpoczyna się o godzinie 18. 

Więcej o programie wydarzenia w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY? oraz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe